مبل تختخواب شو ریوا

  • کد محصول 125
  • چوب راش اروپایی
  • پارچه ترک
  • چیدمان 1+1+3+3
  • 0

با توجه به متفاوت بودن نوع پارچه قیمت ها متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره پشتیبانی 04533643354 تماس حاصل گرفته و برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به صفحه ی اینستاگرام مبل تات به ادرس Tat.furniture مراجعه فرمایید. از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.

سازه اصلی مبل از پروفیل فلزی استاندارد و چوب راش اروپایی و ساخته شده و تخت خوابشو می باشد. روکش مبل از پارچه با کیفیت بالا به کار رفته است. اسفنج به کار رفته از نوع اسفنج با دانسیته 30 کیلویی استاندارد بوده و دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

  • کاناپه ریوا : یک مبل تختخواشو مدرن است که چند نکته در طراحی، آن را از سایر مبلهای تختخوابشو متمایز کرده است. بخش جلویی دارای خطوط منحنی که در واقع بخشی از نشیمن مبل است بسیار متفاوت از دیگر دوستان خود ( صاف و یکنواخت ) است. بر خلاف اکثریت مبل های تختخوابشو( که دسته آنها به صورت باکسی جدا در کنار نشیمن قرار می گیرد) دسته این مبل بصورت دو لایه متصل به کف بصورت منحنی به بیرون کشیده شده است، لایه داخلی بسیار نرم طراحی شده و کاربر هنگام دراز کشیدن و استراحت به راحتی می تواند به آن تکیه دهد و احساس راحتی کند . این بخش به گونه ای طراحی شده که علاوه بر کاربرد دارای زیبایی مدرنی نیز باشد. خطوط دوخت خاصی برای این کار طراحی شده است و این خطوط که بر روی بالش های پشتی دسته ها و نشیمن ایجاد میشوند، علاوه بر ایجاد حالت تنفسی برای پارچه به طراحی مدرن آن دو چندان می افزاید . یک ترکیب زیبایی از راحتی مدرن روی پایه ای مدرن از جنس چوب قرار گرفته است.
  • تک نفره ریوا : تک نفره برای کاناپه ریوا طراحی شده که در طراحی آن سعی شده به طرح کاناپه وفدار ماند و در عین حال شاخصه های یک مبل راحتی تک نفره را نیز حفظ کرد. شکل و قوس دسته ها از کاناپه آن اقتباس شده و از همان خطوط دوخت در کاناپه در تک نفره نیز استفاده شده است. اما از آنجایی که مبل تک نفره فضایی برای دراز کشیدن نیست از دو لایه ای بودن دسته ها صرف نظر شده که باعث زیبایی بیشتر تک نفره نیز شده است. پشتی این کار به گونه ای طراحی شده که یک برامدگی در ناحیه تکیه کمر گذاشته شده که با همان خطوط مذکور تزیین شده است و قسمت بالایی آن بصورت صاف با شیبی مناسب کار شده است، این بدین منظور است که این مبل راحتی تکنفره بتواند راحتی یک صندلی طبی و استاندارد را برای استفاده کننده فراهم کند . یک طرح مدرن و طبی .

 

مبل ، مبل راحتی ، مبل تختخواب شو ، مبل سلطنتی

پرینت
امتیاز بدهید :
24