مبل تخت خوابشو روور

  • کد محصول 115
  • چوب راش اروپایی و نراد روسی
  • پارچه ترک
  • چیدمان 1+1+2+3
  • 0

با توجه به متفاوت بودن نوع پارچه قیمت ها متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره پشتیبانی 04533643354 تماس حاصل گرفته و برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به صفحه ی اینستاگرام مبل تات به ادرس Tat.furniture مراجعه فرمایید. از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.

سازه اصلی مبل از چوب راش اروپایی ساخته شده و روکش مبل از پارچه با کیفیت بالا به کار رفته است. اسفنج به استفاده شده در این مبل از نوع اسفنج با دانسیته 30 کیلویی استاندارد بوده و دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

امروزه مبل ، مخصوصاً مبل راحتی لزوما کنار دیوار قرار نمیگیرد و بیشتر مواقع در جایی قرار میگیرد که پشت مبل در معرض دید می باشد و بخشی از خانه است که به زیبایی آن باید دقت شود. بر این اساس برآن شدیم که مبلهایی که برای سال 96 می خواستیم به بازار معرفی کنیم در عین حال که از راحتی بیشتری برخوردار باشد از هر زاویه ای که به آن بنگریم نمایی زیبا در دکوراسیون داخلی ارائه دهد.

  • کاناپه روور : طرح این کاناپه مدرن تا حدودی مینیمال است . قوسی که دسته مبل را به سمت بیرون کشیده جهت راحتی کاربر هنگام لم دادن یا نیم درازکش فراهم می آورد. برای پشتی و دسته کاناپه ارتفاع یکسانی لحاظ شده و بعد یک پشت سری جدا شونده به آن اضافه شده است تا راحتی و زیبایی کار را بیافزاید . به تناسب اینکه نشیمن این کار دو تکیه مجزاست پشت سری هم دو تکه لحاظ شده است و کناره های بیرونی آن شبیه باله طراحی شده است. اجزای مبل (نشیمن ، دسته ها و پشتی) داخل کلافی دیگر که انگار تمام اجزای مبل را نگه داشته است این کار علاوه بر تزیین، استحکام بصری نیز به آن داده است . کنار دسته ها و بخشی از پایین این کلاف پوشش نرم ابر و پارچه دارد که با خطوط دوختهای مشبک لوزی تزیین شده است. همچنین از یک قطعه چوبی لوزی کشیده برای تزیین بیشتر اما مینیمالیستی طرح در بخش بیرونی دسته ها و پشت مبل استفاده شده است و در نهایت کل این محصول روی پایه ای چوبی و مینیمال قرار گرفته است.
  • تک نفره روور : همانطور که از اسمش پیداست برای ست شدن با کاناپه روِر طراحی شده است. برای این مبل دو بالشتک پشتی لحاظ شده که با جا به جایی آن حالت لم دادن را برای کاربر فراهم می کند و با برداشتن بالشتک جلویی عمق بیشتری را برای نشیمن ایجاد می کند . برای پشتی این مبل ارتفاع کمتری لحاظ شده است و طراحی آن تا حدودی مینیمالی و کاربردی است . لبه های کناری پشتی کمی به جلو خم شده که علاوه بر زیبایی دو کار برد دیگری نیز دارد ، یکی برای نگهداری بالش پشتی در محل مناسب خود و دیگری اتصال درست پایه چوبی که به شکل ضربدری و زاویه دار است . دسته ها بصورت پیوسته از چهارچوب زیرین مبل بالا آمده است و قسمت عقبی دسته با زاویه عکس با پشتی طراحی شده است .
  •  

مبل ، مبل راحتی ، مبل تختخواب شو ، مبل سلطنتی

پرینت
امتیاز بدهید :
14