مبل تخت خوابشو سینیا

  • کد محصول 112
  • چوب راش اروپایی و نراد
  • پارچه ترک
  • چیدمان 1+1+2+3
  • 0

با توجه به متفاوت بودن نوع پارچه قیمت ها متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره پشتیبانی 04533643354 تماس حاصل گرفته و برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به صفحه ی اینستاگرام مبل تات به ادرس Tat.furniture مراجعه فرمایید. از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.

سازه اصلی مبل از چوب راش ساخته شده و روکش مبل از پارچه با کیفیت بالا به کار رفته است. اسفنج به استفاده شده در این مبل از نوع اسفنج با دانسیته 30 کیلویی استاندارد بوده و دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

  • امروزه مبل ، مخصوصاً مبل راحتی لزوما کنار دیوار قرار نمیگیرد و بیشتر مواقع در جایی قرار میگیرد که پشت مبل در معرض دید می باشد و بخشی از خانه است که به زیبایی آن باید دقت شود. بر این اساس برآن شدیم که مبلهایی که برای سال 96 می خواستیم به بازار معرفی کنیم در عین حال که از راحتی بیشتری برخوردار باشد از هر زاویه ای که به آن بنگریم نمایی زیبا در دکوراسیون داخلی ارائه دهد.
  • کاناپه سینیا : برای پشتی و دسته کاناپه ارتفاع یکسانی لحاظ شده و بعد یک پشت سری جدا شونده به آن اضافه شده است تا راحتی و زیبایی کار را بیافزاید . به تناسب اینکه نشیمن این کار دو تکیه مجزاست پشت سری هم دو تکه لحاظ شده است و دارای اندکی قوس است. دور تا دور مبل را کلافی از چوب در بر گرفته که انگار تمام اجزای مبل را نگه داشته است این کار علاوه بر تزیین، استحکام بصری نیز به آن داده است قوس های ملایم چوب در کنار دسته ها لطافتی مدرن به کار می دهد . خطوط دوختهای مشبک مربعی در کنار دسته ها، پشت و تکیه گاه پشت سری به کار رفته یک تزیین مینیمالی است که باز به استحکام بصری کار می افزاید. و در نهایت پایه هایی در خور خود کاناپه ، مورب ، مدرن و مستحکم آن را نگه می دارد.
  • تک نفره سینیا: این کار برای ست شدن با کاناپه سینیا طراحی شده؛ پشتی ، نشیمن و دسته ها از یک چهارچوب کلی تشکیل شده است. پشتی صندلی نسبتا مرتفع می باشد و تا پشت سر را کامل میگیرد. کناره های پشتی کمی جلو آمده ، این بر آمدگی که کمی مایل به اطراف است در بخش پایینی کمتر شده است . برای پشتی از دو لایه بالشتکی استفاده شده است ، لایه اول همتراز با چهارچوب پشتی کار شده تا هنگام تکیه سر به گوشه ها راحتی را برای کاربر فراهم کند و لایه جلویی برای تکیه پشت و پشت سری است باز از دو بخش تشکیل شده بخش پایینی با قوسی زیبا کمی جلو آمده برای پر کردن گودی کمد و بخش بالایی صاف برای تکیه سر شانه و سر. برای نشیمن نیز از دو لایه استفاده شده که لایه بالایی زخیم تر از لایه زیرین است. پایه ها نیز طوری طراحی شده که شیب مورد نیاز برای راحتی صندلی را فراهم می کند . پایه های عقبی با بالا آمدن با شیبی مناسب نقش تکیه گاهی را برای پشتی بازی می کند .

 

مبل ، مبل راحتی ، مبل تختخواب شو ، مبل سلطنتی

پرینت
امتیاز بدهید :
16