مبل تخت خوابشو ایدیا

  • کد محصول 125
  • چوب راش اروپایی و نراد
  • پارچه ترک
  • چیدمان 1+1+2+3
  • 0

با توجه به متفاوت بودن نوع پارچه قیمت ها متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره پشتیبانی 04533643354 تماس حاصل گرفته و برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به صفحه ی اینستاگرام مبل تات به ادرس Tat.furniture مراجعه فرمایید. از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.

سازه اصلی مبل از چوب راش ساخته شده و روکش مبل از پارچه با کیفیت بالا به کار رفته است. اسفنج به استفاده شده در این مبل از نوع اسفنج با دانسیته 30 کیلویی استاندارد بوده و دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

امروزه مبل ، مخصوصاً مبل راحتی لزوما کنار دیوار قرار نمیگیرد و بیشتر مواقع در جایی قرار میگیرد که پشت مبل در معرض دید می باشد و بخشی از خانه است که به زیبایی آن باید دقت شود. بر این اساس برآن شدیم که مبلهایی که برای سال 96 می خواستیم به بازار معرفی کنیم در عین حال که از راحتی بیشتری برخوردار باشد از هر زاویه ای که به آن بنگریم نمایی زیبا در دکوراسیون داخلی ارائه دهد.

  • کاناپه ایدیا : اقتباصی از کاناپه های راحتی کلاسیک است که خطوط اضافی آن برداشته شده ، با به کار گیری اهرمی در نشیمن مینیمالی آن، نشیمن قابلیت آن را دارد که حدود بیست سانتی متر جلو بیاید و عمق آن افزایش یابد و به عنوان تختی تک نفره استفاده شود. برای نمای پشت و کناره مبل از صفحه تخت لمسه ساده شده استفاده شده است. این مبل با پایه های مینیمال خودش و سایر اجزای توصیف شده نمایی از یک مبل پست مدرن زیبایی را ارئه می دهد .
  • تک نفره ایدیا : این مبل برای کاناپه ایدیا طراحی شده است . یک مبل راحتی گردان که با قرار گیری در کنار کاناپه اش همدیگر را تکمیل می کند. کف، دسته ها و پشتی مبل به هم پیوسته و یک پارچه است . دسته ها از قسمت وصل به پشتی تا به جلو با شیب ملایمی هم به پایین و هم به اطراف کشیده شده اند. پایه های مینیمال آن صفحات فلزی است که با چوب از دو طرف پوشیده و تزیین شده است این پایه ها در مرکزیت میله گردان از چهار طرف به هم رسیده اند. این مبل در عین سادگی دارای ظرافت فراوانی در طراحی خطوط و زخامت و شکل هر بخش برخوردار است که در کل آن را ما را با یک مبل تک نفره پست مدرن رو به رو می کند.
  •  

مبل ، مبل راحتی ، مبل تختخواب شو ، مبل سلطنتی

پرینت
امتیاز بدهید :
14