مبل راحتی آتلانتیک

  • کد محصول 123
  • چوب راش اروپایی و نراد روسی
  • پارچه ترک
  • چیدمان 1+1+2+3
  • 0

با توجه به متفاوت بودن نوع پارچه قیمت ها متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره پشتیبانی 04533643354 تماس حاصل گرفته و برای دیدن تصاویر بیشتر میتوانید به صفحه ی اینستاگرام مبل تات به ادرس Tat.furniture@ مراجعه فرمایید. از حسن انتخاب شما کمال تشکر را داریم.

سازه اصلی مبل راحتی آتلانتیک از چوب راش ساخته شده و روکش مبل از پارچه با کیفیت بالا به کار رفته است. اسفنج به استفاده شده در این مبل راحتی از نوع اسفنج با دانسیته 30 کیلویی استاندارد بوده و دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

آتلانتیک : مبل راحتی است که به دو شکل تک نفره و سه نفره به بازار معرفی شد. این مبل مدرن، از خطوط منحنی تشکیل شده است. دسته ها و پشتی یک منحنی به هم پیوسته است که پشتی، بالای نشیمن و دسته ها، کنار نشیمن قرار می گیرد. بخش جلویی دسته ها با خم شدن به پایین کاملا به کناری نشیمن چسبیده است. چنین طراحی باعث شده تا یک مبل بسیار راحت و در عین حال کم جا حاصل شود. نشیمن پهن این مبل روی یک منحنی چوبی به اندازه خودش قرار گرفته و پایه های مدرن به چوب زیرین وصل شده است. بالشتک این مبل راحتی نیز همچون خود آن از طراحی مدرن و متفاوتی برخوردار است. منحنی بالشتک مبل کاملا مطابق با منحنی پشتی می باشد و بخش پایین آن مسطح و رو نشیمن قرار گرفته است این کار علاوه بر زیبایی ظاهری به راحتی مبل نیز افزوده است .

 

مبل ، مبل راحتی ، مبل تختخواب شو ، مبل سلطنتی

پرینت
امتیاز بدهید :
9